fbpx

Активний відпочинок

Весна
Літо
Осінь
Зима

Відпочинок навесні на відміну від популярних літа та зими є більш тихим і спокійним. Весна в Карпатах – це фантастичне пробудження природи, цвітіння перших пролісків, шафранів, Долини нарцисів, магнолій, сакур.

Залиште задушливі, пилові міста і приїжджайте влітку на відпочинок в Карпатах. Свіже гірське повітря Пилипця на висоті 750 м над рівнем моря і ласкаве сонце сприяють природному відновленню сил і енергії.

Осінь в Карпатах – золота пора для фотографів і художників, а також для любителів гір в наряді яскравих барвистих квітів.

Відпочинок в Карпатах взимку в «Гранд Готелі Пилипець» порадує і дорослих, і дітей. Гірськолижні траси, інструктора, прокати гірськолижного спорядження, санок і снігоходів на мальовничому курорті Пилипець – все, що треба для активного відпочинку в Карпатах взимку!

Ягоди на полонині

Примітно, що чорниця і брусниця в Карпатах – це багаторічні рослини з маленьким овальним листям. Чорниця належить до сімейства брусничних, проживає 30-40 років. Восени листя чорниці покривається жовтими і червоними відтінками. Тому в жовтні полонина Боржава перетворюється на палаючу у вогні – незрівнянне явище!

Брусниця – вічнозелена рослина і відмінно зимує під снігом у своєму темно-зеленому забарвленні. Листя брусниці так само корисне, як і ягоди. Кущ брусниці в середньому живе близько 100 років!

Ягоди чорниці і брусниці широко застосовують в кулінарії, а також у лікувальних цілях.
Так і кухарі Гранд Готелю Пилипець в сезон врожаю заготовляють ягоди для своїх ресторанних шедеврів.

Щорічно в серпні недалеко від Гранд Готелю Пилипець у Карпатах у селі Гукливий проходить фестиваль чорниці. Там же встановлений невеликий пам’ятник цій вітамінній і смачній ягідці.

Туристи можуть їсти ягоди чорниці прямо з кущів на полонині Боржава, а можуть купити чорницю у місцевих жителів, які призвичаїлися їх швидко збирати. Нелегка це справа – ягідки маленькі, ростуть окремо один від одного…