fbpx

Проведіть сімейний відпочинок в Карпатах в Гранд Готелі Пилипець 4*. В готелі є однокімнатні номери для відпочинку з дитиною, двох- і трьохкімнатні сімейні номери, а також дитячі ліжечка для дітей різного віку. В ресторані Гранд Готелю Пилипець до послуг батьків з дітьми пропонуються дитячі стільчики і дотепне дитяче меню.

Що стосується дозвілля, то фахівці готелю добре розуміють всі нюанси відпочинку з дітьми. Маленькі гості активні, енергійні, люблять гратися і дізнаватися все нове. Тому в Гранд Готелі Пилипець розроблений спеціальний комплекс додаткових послуг для комфортного перебування і безтурботного відпочинку в Карпатах з дітьми.

Дитяча ігрова кімната в Гранд Готелі Пилипець 4 зірки.
Дорослим не потрібно брати з собою на відпочинок в Карпатах з дітьми валізу іграшок. В ігровій кімнаті готелю маленькі гості можуть не тільки гратися класичними сертифікованими іграшками, але і почитати книги, зайнятися малюванням, творчістю. Готові роботи юних творців розміщуються на виставці дитячих робіт в готелі.

Дитячий ігровий майданчик в Гранд Готелі Пилипець 4 зірки.
Як стверджує лікар Комаровський: “Час, вільний від навчання, сну та їжі, повинен бути присвячений прогулянкам на свіжому повітрі”.

Послуги няні за індивідуальним запитом.
Батьки можуть залишити свого малюка під наглядом кваліфікованої няні і зайнятися активним відпочинком на високогірному курорті Пилипець.