fbpx

Проведення корпоративів у Карпатах

Успіх будь-якої компанії залежить, в першу чергу, від професійності та згуртованості колективу. Тому організація комфортних умов праці, проведення святкових корпоративів, тренінгів, семінарів для співробітників – так звані тімбілдингові заходи – є сьогодні невід’ємною частиною підвищення ефективності роботи команди і створення внутрішньої мотивації співробітників.

Проведення корпоративів – найпопулярніший вид тімбілдингових заходів на території України. Маленькі компанії зазвичай проводять їх в улюблених ресторанах. Співробітники великих фірм і організацій часто проводять цікаві виїзні корпоративи на гірськолижних курортах Карпат або ж дарують співробітникам подарункові сертифікати на відпочинок у найкращих готелях в якості додаткової мотивації.

Де провести корпоратив в Карпатах, щоб порадував і святковий банкет в затишному ресторані, і широта вибору розваг на курорті? Щоб місцезнаходження готелю було зручним, а парковка для машин достатньою та добре освітленою?

Проведення корпоративів в Карпатах на гірськолижному курорті Пилипець.

Гранд Готель Пилипець, відкритий у січні 2012 року в 100 метрах від найдовшої в українських Карпатах канатно-крісельної дороги і в 900 метрах від знаменитого водоспаду Шипіт, є готельно-ресторанним комплексом категорії 4 зірки. Протягом 2 років за краще співвідношення ціна/якість встиг завоювати титул «Кращий готельний комплекс Закарпаття – 2012», «Кращий готель» в Карпатах у 2013 році, увійшов до 100 кращих готелів України (2013).

Комфортні номери, ресторан вищої категорії, 2 сучасних конференц-зали, зручне розташування в серці Карпат і готові туристичні продукти для дозвілля приваблюють багато компаній до тісної співпраці з Гранд Готелем Пилипець у формі:

1. Проведення корпоративів.

Сервіс європейського рівня, чудова кухня і вишукана атмосфера Гранд Готелю Пилипець гарантують успішне проведення корпоративів (банкетів) у Карпатах і організацію фуршетів, бізнес-ланчів, кава-брейку професіоналами Гранд Готелю Пилипець в одному з 2-х банкетних залів на вибір замовника. У банкетних залах – Wi-Fi інтернет, LCD -телевізори і розкішні деталі інтер’єру у світлій кольоровій гамі. Меню корпоративу (банкету) включає страви європейської та української кухні у неперевершеному виконанні майстрів ресторану вищої категорії Гранд Готелю Пилипець. За індивідуальним запитом організовуються також жива музика, ведучий для проведення корпоративу (банкету), квіти, проектор з екраном, звукове обладнання та інше оснащення.

2. Подарункові сертифікати на відпочинок у Гранд Готелі Пилипець.

Для заохочення кращих співробітників, підвищення мотивації і подальшої високої ефективності роботи персоналу компанії важливу роль відіграють не тільки грошові нагородження. Подарункові сертифікати для співробітників на відпочинок в Карпатах стануть стимулом їхнього прагнення до успішного вирішення ділових завдань, новим рівнем особистої лояльності і просто чудовим подарунком.

Компаніям Гранд Готель Пилипець пропонує індивідуальне узгодження умов для придбання подарункових сертифікатів на часткові послуги або комплексний відпочинок в Карпатах співробітників. Давайте працювати рука об руку, щоб ми могли всі разом досягти вершини!

Гірськолижний курорт Пилипець знаходиться в 30 кілометрах від міжнародної траси Київ – Чоп і пропонує гірськолижні траси різної складності (6 гірськолижних підйомників) на схилах Боржавського хребта висотою 1500 метрів над рівнем моря. Гранд Готель Пилипець біля водоспаду Шипіт стане справжнім подарунком для співробітників компанії, яка проведе тут новорічний корпоратив 2016. 62 номери, 2 конференц-зали, ресторан на 120 чоловік, фінська сауна, гідромасажний басейн, більярд, тренажери, розваги зимою на курорті Пилипець і цікаві екскурсії перлинами Закарпаття чекають на Вас!

Всі клопоти з організації торжества візьмуть на себе менеджери Гранд Готелю Пилипець, а обслуговуючий персонал подарує атмосферу гостинності.