fbpx

Відпочинок в Карпатах біля водоспаду Шипіт

Гранд Готель Пилипець – готельно-ресторанний комплекс категорії 4 зірки в Карпатах на околиці високогірного села Пилипець в Міжгірському районі. Пилипець відомий як курорт у Карпатах з інфраструктурою для пішого, велосипедного та гірськолижного туризму, СПА-відпочинку.

Територія готелю розташована біля річки Плошанка і водоспаду Шипіт у підніжжя Боржавського хребта висотою близько 1500 метрів над рівнем моря в декількох хвилинах ходьби від 2-кресельної канатної дороги, яка піднімає туристів на гору Гемба (1498 м. н.р.м.) цілий рік.

Опис готелю:
номери різноманітних категорій;
ресторан, банкетний зал;
– тераса біля річки на території готелю;
– альтанки, зони відпочинку на території готелю;
конференц-зал;
– відкритий басейн з підігрівом води;
– дитячий басейн;
– класична російська баня над річкою;
фінська сауна;
– послуги масажиста;
соляна кімната;
тренажерна кімната;
– більярд;
– дитяча ігрова кімната та дитячий ігровий майданчик;
– паркінг з цілодобовою охороною.

Гранд Готель Пилипець поєднує в собі елегантність і бездоганний сервіс 4-зіркового готелю. Відкритий в січні 2012 року, завоював титул «Кращий готельний комплекс Закарпаття – 2012» і переміг на регіональному етапі Всеукраїнського конкурсу «100 кращих товарів України».

В 2013 році Гранд Готель Пилипець увійшов до списку 100 кращих готелів України, за що був нагороджений дипломом.

15 вересня 2013 року готель зайняв перше місце в номінації “Кращий готель” в Карпатах і отримав туристичну премію “Carpathian Travel Awards” за досягнення в області ефективності та якості обслуговування туристів.

Комфорт, ідилічна, по-сімейному тепла атмосфера і чудова кухня серед приголомшуючої природи Карпат – ось що приваблює провести відпочинок в Карпатах саме в Гранд Готелі Пилипець і обов’язково повернутися ще