fbpx

Активний відпочинок

Весна
Літо
Осінь
Зима

Відпочинок навесні на відміну від популярних літа та зими є більш тихим і спокійним. Весна в Карпатах – це фантастичне пробудження природи, цвітіння перших пролісків, шафранів, Долини нарцисів, магнолій, сакур.

Залиште задушливі, пилові міста і приїжджайте влітку на відпочинок в Карпатах. Свіже гірське повітря Пилипця на висоті 750 м над рівнем моря і ласкаве сонце сприяють природному відновленню сил і енергії.

Осінь в Карпатах – золота пора для фотографів і художників, а також для любителів гір в наряді яскравих барвистих квітів.

Відпочинок в Карпатах взимку в «Гранд Готелі Пилипець» порадує і дорослих, і дітей. Гірськолижні траси, інструктора, прокати гірськолижного спорядження, санок і снігоходів на мальовничому курорті Пилипець – все, що треба для активного відпочинку в Карпатах взимку!

Фототури

З вікон і балконів Гранд Готелю Пилипець відкривається вид на неймовірні гірські пейзажі Карпат в оточенні ялин і букових лісів. Не одне покоління художників, а тепер і фотографів з усього світу, приїжджають на відпочинок в Пилипець, щоб закарбувати традиції місцевого побуту і очманілу красу Карпатських гір.

Достаток розкішних місць і перспектив для фотополювання Карпатами – все це для гостей курорту Пилипець.

Найприємніше в цьому те, що забратися на висоту більше 1400 метрів над рівнем моря – на полонину Боржаву – можна за допомогою працюючої цілий рік канатно-крісельної дороги в селі Пилипець.

Режим роботи канатно-крісельної дороги курорту Пилипець, довжина якої понад півтора кілометри:

вихідні дні – з 9-30 до 16-30 годин,
будні дні – з 10-00 до 16-30 годин.