fbpx

Активний відпочинок

Весна
Літо
Осінь
Зима

Відпочинок навесні на відміну від популярних літа та зими є більш тихим і спокійним. Весна в Карпатах – це фантастичне пробудження природи, цвітіння перших пролісків, шафранів, Долини нарцисів, магнолій, сакур.

Залиште задушливі, пилові міста і приїжджайте влітку на відпочинок в Карпатах. Свіже гірське повітря Пилипця на висоті 750 м над рівнем моря і ласкаве сонце сприяють природному відновленню сил і енергії.

Осінь в Карпатах – золота пора для фотографів і художників, а також для любителів гір в наряді яскравих барвистих квітів.

Відпочинок в Карпатах взимку в «Гранд Готелі Пилипець» порадує і дорослих, і дітей. Гірськолижні траси, інструктора, прокати гірськолижного спорядження, санок і снігоходів на мальовничому курорті Пилипець – все, що треба для активного відпочинку в Карпатах взимку!

Прокат квадроциклів в Карпатах

Гірські карпатські ландшафти навколо Гранд Готелю Пилипець надзвичайно красиві. Кращий спосіб легко і весело познайомитися з ними – це квадроцикли. Невелике транспортний засіб з високою прохідністю не вимагає особливого досвіду, дарує відчуття пригод і забави. Квадроцикл важить в середньому 150 кг. При катанні квадроцикл трясе, він підскакує на буграх, його треба постійно контролювати як велосипед або мотоцикл. У прокаті квадроциклів обов’язково видають захисні шоломи. Дітям не рекомендується кататися на квадроциклах.

Маршрути в Карпатах для катання на квадроциклах:

Маршрут №1:

 • Напрямок: смт. Воловець (Закарпатська обл.) – Верецький перевал (Вододільний хребет в Карпатах).
 • Протяжність: 44 км.
 • Тривалість: 3 години.

Маршрут №2:

 • Напрямок: смт. Воловець (Закарпатська обл.) – Боржавський хребет (гори Плай, Гемба, Великий Верх в околицях курорту Пилипець Закарпатської області).
 • Протяжність: 35 км.
 • Тривалість: 3 години.

Маршрут №3:

 • Напрямок: смт. Воловець (Закарпатська обл.) – хребет Бескид (Закарпатська область) – гора Явірник (Велико-Березнянський район Закарпатської області).
 • Протяжність: 45 км.
 • Тривалість: 4 години.

Маршрут №4:

 • Напрямок: смт. Воловець (Закарпатська обл.) – Верецький перевал – гора Явірник – село Скотарське – Бескидський тунель.
 • Тривалість: до 6 годин.

Перед катанням описаними вище маршрутами здійснюється інструктаж. Виїзд на всі туристичні маршрути відбувається разом з інструктором з смт. Воловець.

Катання на квадроциклах в Карпатах в Пилипці набирає все більшої популярності: хто хоч раз спробував, обов’язково захоче ще покататися.

Скористайтеся прокатом квадроциклів, прокотитеся полониною Боржава, її гірськими вершинами Великий Верх (1598 м. Н.р.м.), Гемба (1498 м. Н.р.м.), Жид Магура (1516 м. Н.р.м. ) і ін. Насолоджуйтеся високогірною дикою природою Карпат, до якої ще не добралася цивілізація.