fbpx

Активний відпочинок

Весна
Літо
Осінь
Зима

Відпочинок навесні на відміну від популярних літа та зими є більш тихим і спокійним. Весна в Карпатах – це фантастичне пробудження природи, цвітіння перших пролісків, шафранів, Долини нарцисів, магнолій, сакур.

Залиште задушливі, пилові міста і приїжджайте влітку на відпочинок в Карпатах. Свіже гірське повітря Пилипця на висоті 750 м над рівнем моря і ласкаве сонце сприяють природному відновленню сил і енергії.

Осінь в Карпатах – золота пора для фотографів і художників, а також для любителів гір в наряді яскравих барвистих квітів.

Відпочинок в Карпатах взимку в «Гранд Готелі Пилипець» порадує і дорослих, і дітей. Гірськолижні траси, інструктора, прокати гірськолижного спорядження, санок і снігоходів на мальовничому курорті Пилипець – все, що треба для активного відпочинку в Карпатах взимку!

Велосипедні маршрути

Їзда на велосипеді є найбільш популярним елементом активного відпочинку влітку туристів у Карпатах.

Плануючи відпочинок у Карпатах на курорті Пилипець, обов’язковим пунктом відпускної програми внесіть катання на гірських велосипедах промаркованими велосипедними туристичними маршрутами Міжгірського району Закарпатської області.

Курорт Пилипець пропонує кілька велосипедних маршрутів у мальовничих околицях і для новачків, і для любителів крутих гірських схилів. Промарковані велосипедні маршрути по Карпатам мають різну складність і тривалість.

Карта велосипедних маршрутів по горах Карпат:

Початок усіх 3-х велосипедних маршрутів знаходиться біля воріт Гранд Готелю Пилипець 4* і позначено на карті червоною точкою.

Дистанція GIGA (ГІГА):
довжина – 64 км., загальний набір висоти – 2300 м.

Складний велосипедний маршрут у Карпатах для досвідчених гірських велосипедистів. Знадобляться витривалість і хороша фізична підготовка.
Велосипедна траса в Карпатах GIGA насичена не лише кілометрами і підйомами, але також шикарними пейзажами, враженнями і найприємнішими спусками.

Дистанція MEGA (МЕГА):
довжина – 48 км., загальний набір висоти – 1700 м.

Середній по складності велосипедний маршрут по Карпатам. Підійде для професійних спортсменів і для амбітних любителів їзди на гірському велосипеді.
З траси відкривається приголомшливий вид на хребти Боржава і Бескиди. На маршруті відчуєте все: силові підйоми і технічні спуски, вузькі доріжки і широкі гірські стежки, проїзд через гірські річечки.

Дистанція MINI (МІНІ):
довжина – 21 км., загальний набір висоти – 600 м.

Найкоротша дистанція велосипедних маршрутів, але вражень і пейзажів їй не позичати.
Підійде для тих, хто хоче спробувати свої сили в їзді на велосипеді по горам.

МТВ марафон Пилипець

У вересні 2013 року на карпатських туристичних веломаршрутах був проведений перший МТВ марафон Пилипець-2013. Організатор – громадська організація спортивно-туристичний клуб «ТРЕК» – пообіцяв зробити МТВ марафон в Пилипці щорічним.

Що таке МТВ марафон?
Абревіатура «МТВ марафон» походить від англійського MounTain Bike Marathon, що означає марафонне змагання на гірських велосипедах. Цікаво, що довжина дистанції світового МТВ-марафону становить, як правило, 80 кілометрів. Час заїзду займає не менше 4-х годин. Щорічний чемпіонат світу з МТВ марафону проводиться під егідою Міжнародного союзу велосипедистів UCI з 2003 року в різних країнах – Австрія, Норвегія, Італія, Франція та ін. У 2014 році чемпіонат світу з МТВ-марафону відбудеться в ПАР.

Прокат велосипедів

На курорті Пилипець є прокати дитячих та дорослих гірських велосипедів. Потрібний розмір велосипеда допоможуть підібрати працівники прокату.

Насолоджуйтесь їздою на велосипеді в Пилипці, але пам’ятайте загальні правила безпечного катання. Велосипедист повинен поступатися коням, коровам, що пасуться в околицях Пилипця, пішим туристам. Швидкість велосипеда потрібно розвивати таку, яку зможете конролювати.

І коли повернетеся з прогулянки по горам на велосипеді, будь-ласка, поділіться своїм досвідом і улюбленими велосипедними маршрутами (відгуки, фотографії) зі своїми друзями.