fbpx

Активний відпочинок

Весна
Літо
Осінь
Зима

Відпочинок навесні на відміну від популярних літа та зими є більш тихим і спокійним. Весна в Карпатах – це фантастичне пробудження природи, цвітіння перших пролісків, шафранів, Долини нарцисів, магнолій, сакур.

Залиште задушливі, пилові міста і приїжджайте влітку на відпочинок в Карпатах. Свіже гірське повітря Пилипця на висоті 750 м над рівнем моря і ласкаве сонце сприяють природному відновленню сил і енергії.

Осінь в Карпатах – золота пора для фотографів і художників, а також для любителів гір в наряді яскравих барвистих квітів.

Відпочинок в Карпатах взимку в «Гранд Готелі Пилипець» порадує і дорослих, і дітей. Гірськолижні траси, інструктора, прокати гірськолижного спорядження, санок і снігоходів на мальовничому курорті Пилипець – все, що треба для активного відпочинку в Карпатах взимку!

Північна (скандинавська) ходьба

Скандинавська або північна ходьба – від англійського Nordic Walking – з’явилася ще у Фінляндії в 1940-х роках, але стала популярна у світі наприкінці 90-х років ХХ сторіччя. Являє собою прогулянку на свіжому повітрі з парою спеціальних палиць, які схожі на лижні. При ходьбі руки і ноги по черзі рухаються вперед і назад, як при звичайній ходьбі, але більш інтенсивно. Протипоказання скандинавської ходьби – немає.

Скандинавська ходьба в Карпатах дозволяє витрачати до 600 ккал на годину, а по рівній місцевості – близько 400 ккал/год, що в 2 рази більше, ніж при звичайній ходьбі без палиць по рівній місцевості. Тренується близько 90% м’язів всього тіла як і при плаванні.

Палиці для скандинавської ходьби можна взяти напрокат у Пилипці, а одяг та взуття обирається за смаком туриста.