fbpx

Активний відпочинок

Весна
Літо
Осінь
Зима

Відпочинок навесні на відміну від популярних літа та зими є більш тихим і спокійним. Весна в Карпатах – це фантастичне пробудження природи, цвітіння перших пролісків, шафранів, Долини нарцисів, магнолій, сакур.

Залиште задушливі, пилові міста і приїжджайте влітку на відпочинок в Карпатах. Свіже гірське повітря Пилипця на висоті 750 м над рівнем моря і ласкаве сонце сприяють природному відновленню сил і енергії.

Осінь в Карпатах – золота пора для фотографів і художників, а також для любителів гір в наряді яскравих барвистих квітів.

Відпочинок в Карпатах взимку в «Гранд Готелі Пилипець» порадує і дорослих, і дітей. Гірськолижні траси, інструктора, прокати гірськолижного спорядження, санок і снігоходів на мальовничому курорті Пилипець – все, що треба для активного відпочинку в Карпатах взимку!

Політ на параплані в Карпатах

Радість, екстрим, свободу – все це дарує людині вільний політ на параплані, самому надійному і безпечному літальному апараті.

Пилипець – ідеальне місце для парапланеризму. Щороку влітку тут проходять Всеукраїнські змагання за Кубок Карпат. Але не тільки під час змагань небо над Пилипцем приймає в свої вітряні обійми парапланеристів. І до, і після змагань любителі парапланеризму із задоволенням парять в повітрі над полониною Боржавою в Карпатах.

Хочете теж політати на параплані в Карпатах?
Параплан – це справжня авіація. Для польотів необхідні певні знання, екіпірування, досвід, погодні умови. Саме тому парапланеристи літають в основному тільки влітку.

У новачків, охочих політати, два шляхи: можна пройти курс навчання в парапланерній школі (більше 4 днів) або разово політати на 2-місцевому параплані в Пилипці разом з пілотом-інструктором.