fbpx

Фрірайд

Курорт Пилипець в Карпатах – колиска і справжнісінький рай для фрірайдерів. Протяжність позатрасових спусків в Пилипці на схилах Боржавського хребта висотою до 1500 метрів над рівнем моря на порядок перевищує довжину розмічених гірськолижних трас (більше 20 кілометрів).

Більше 8 кілометрів серпантинового фрірайд спуску з Боржавського хребта по схилах гір Гемба (1498 метрів над рівнем моря) і Магура-Жида (1505 метрів над рівнем моря) заслужено вважаються одним з найбільш захоплюючих в Карпатах.

Види фрірайд катання на курорті Пилипець в Карпатах:

Полегшений фрірайд – найпростіший і популярний в Пилипці вид фрірайду, коли лижники і сноубордисти піднімаються на гору Гемба на підйомнику, а далі з’їжджають нетронутомим снігом по схилу в напрямку лісу і водоспаду Шипот.
Беккантрі – фрірайдери здійснюють піше сходження від верхньої станції канатно-крісельної дороги на гору Боржавського хребта з подальшим спуском на лижах і сноубордах по непідготовлених схилах.
Кетскіінг – ратрак курорту Пилипець закидає лижників (сноубордистів) від канатно-крісельного підйомника на вершину Гемба в Карпатах, звідки відпочиваючі в бажанні відчути екстрим спускаються по пухнастому снігу прямо до центру курорту.
Сноумотобордінг – пересування сноубордиста по снігу на тросі, з’єднаному з снегоходом.
Звертаємо увагу, що фрірайд – дуже екстремальний вид активного зимового відпочинку. Обов’язковою умовою для фрірайду повинні бути хороша погода, вміння ідеально контролювати дошку (лижі) на будь-якій поверхні, володіння базовими альпіністськими і рятувальними навичками, а особливо на Боржавському хребті – дотримання правил лавинної безпеки.

Телефон Міжгірського гірського пошуково-рятувального загону: 0314622345, моб. тел. (097) 8476041

Загалом, кожен гість знайде для себе що-небудь і зможе гідно оцінити фестиваль фрірайду в Карпатах.

Відповідальність за якість проведення карпатського фестивалю фрірайду в Пилипці несуть організатори фестивалю. Готель надав матеріал в інформаційних цілях.