fbpx

СПА відпочинок зимою

Шукаєте СПА курорт або СПА готель в Карпатах?
4-зірковий Гранд Готель Пилипець запрошує для СПА відпочинку на курорт Пилипець – курорт біля водоспаду Шипіт з канатною дорогою на верх Боржавського хребта (висота – близько 1500 м. н.р.м.).

СПА послуги резорту Пилипець:

1. Класична російська баня на дровах.

Затишний дерев’яний будиночок з колод біля річки на території готелю. Класична російська лазня середньої температури (50-90 градусів) і вологості (20-65%). У парильні рекомендується перебувати 15-20 хв. за один захід. Для охолодження і відпочинку організму достатньо 5-10 хв.

Вартість – 800.00 грн/година, мінімальний час замовлення 2 години.

2. Фінська сауна

 • спа-послуга “сауна” надається на цокольному поверсі Гранд Готелю Пилипець;
 • місткість – 6 осіб;
 • роздягальня, душова кабіна, санвузол;
 • куточок для відпочинку з LCD-телевізором, набором для чаювання;
 • маленький басейн з холодною водою;
 • Wi-Fi інтернет;
 • простирадла, рушники надаються безкоштовно (халати і тапочки – з номера);

Вартість – 400.00 грн/година, мінімальний час замовлення 1 година.

3. Масажист в готелі

 • спа-послуга “масаж” надається на цокольному поверсі Гранд Готелю Пилипець;
 • зручне масажне ліжко;
 • СПА класичний масаж: загальний і зональний;
 • СПА антицелюлітний масаж;
 • СПА медовий масаж.

4. Карпатські чани в Пилипці

СПА-процедура “карпатські чани” – це купання на відкритому повітрі у величезному металевому казані з товщиною стін близько 1 см на підпорах, який підігрівається вогнем. У чані – підігріта приблизно до 40 С вода з карпатськими травами, ніжитись якою посеред гір на свіжому повітрі можна нескінченно.

Вартість – 700.00 грн/година, мінімальний час замовлення 2 години.

5. Соляна кімната в Пилипці

Соляна кімната – це спеціально обладнане приміщення, призначене для проведення процедур галотерапії.

Галотерапія – це фізіотерапевтичний метод лікування та реабілітації штучно створеним соляним мікрокліматом в соляній кімнаті, атмосфера якої максимально наближена до мікроклімату печер соляних шахт та гротів.

Галотерапія позитивно впливає на роботу слизової оболонки дихальних шляхів, покращує функцію органів дихання, призводить до зменшення набряку слизової оболонки, покращує виділення слизу та харкотиння.
Штучно створений мікроклімат соляної кімнати має антисептичний та дезінфікуючий вплив на слиз дихальних шляхів та шкіру завдяки великій кількості хлориду натрію, який має противірусну, бактерицидну та протигрибкову дію.

Мікрокліматичні умови соляної кімнати при тривалому застосуванні позитивно впливають на стан серцево-судинної, нервової, ендокринної та імунної систем. Ці умови також сприяють підвищенню опірних та захисних сил організму проти інфекцій, володіють і седативним ефектом при лікуванні психосоматичних розладів та інших неврозів. Тривале перебування в соляній кімнаті більш ефективне у лікуванні таких захворювань органів дихання: бронхіальна астма, хронічні бронхіти, бронхоектатична хвороба, хронічне обструктивне захворювання легень.

Використання галотерапії доцільне в якості додаткового лікування та реабілітації в період після перенесеної гострої респіраторної інфекції верхніх та нижніх дихальних шляхів.

Тривалість сеансу – 45 хвилин. Вартість – 250.00 грн/сеанс для 2-х осіб.

Всі спа-послуги в готелі надаються за індивідуальним замовленням та погодинним записом, для зручностей наших гостей можна зробити попереднє резервування спа-послуг за телефонами служби рецепції готелю +380503706060,+380962653598.