fbpx

Проведення банкетів у Гранд Готелі Пилипець

Де святкувати день народження або інше важливе сімейне свято? Найкраще в Карпатах: гірські пейзажі чарують, відпочинок в горах дивує широтою вибору, а водоспад Шипіт біля Пилипця по праву вважається найкрасивішим у Карпатах.

Проведення банкетів в Гранд Готелі Пилипець 4* (Карпати, Україна):
– 2 святкових банкетних зали в готелі: на 45 і 130 гостей;
– LCD-телевізори в залах;
– кондиціювання банкетного залу;
– безкоштовний Wi-Fi;
– оренда професійного обладнання (мультимедійний проектор, екран 2х2 м, звукове обладнання);
– фото-і відеозйомка;
– прикрашання банкетного залу за індивідуальним замовленням.

Гранд Готель Пилипець організує банкет у формі:
1. Банкет – звана вечеря (обід) в урочистій обстановці. Гості розміщуються за столами, на яких заздалегідь розставлені напої та холодні закуски. Основні страви послідовно подаються через 0,5 – 1,5 години.

2. Шведський стіл використовується для проведення масових заходів. Це спосіб подачі, при якому страви виставляються поруч, а гості самі розбирають по тарілках. У багатьох країнах подібний спосіб обслуговування називається буфетним, назва шведський стіл використовується в країнах СНД.

3. Барбекю – пікнік на відкритому повітрі з приготуванням стейків з м’яса (риби) на мангалі. Підходить для колективного спілкування в неформальній обстановці. Тераса для барбекю знаходиться справа від Гранд Готелю Пилипець біля річки.

4. Фуршет – за часом розрахований приблизно на годину, організують у перервах між основними прийомами їжі протягом дня. Гості розташовуються вільно, стоячи або сидячи, самостійно обираючи страви та напої і використовуючи як столовий прилад переважно вилку. Строго розписаних місць не передбачається.

5. Кава-брейк – ідеально підходить для проведення ділових зустрічей, нарад або невеликих семінарів. Являє собою стіл з чашками, банками розчинної кави та/або чаєм в пакетиках, ємностями з гарячою водою, цукерками, вершками і печивом, а також фруктами і десертами. Можуть бути присутні і спиртні напої (коньяк, вино, горілка, коктейлі) з гарячими закусками