fbpx

Гірськолижна школа і школа сноуборду на курорті Пилипець

Хочете провести відпочинок в Карпатах взимку і навчитися добре кататися на гірських лижах чи сноуборді? Школи з гірських лиж та сноуборду на курорті Пилипець в Карпатах допоможуть Вам і Вашим дітям (від трьох років) навчитися правильної безпечної техніці катання в найкоротші терміни. Під час зимового сезону в Пилипці працюють кілька десятків інструкторів, які проводять індивідуальні та групові заняття (від 3 осіб).

Інструктори навчать безпечного катання, дадуть потрібні поради, поділяться безцінним досвідом і знаннями.

Гірськолижна школа і школа сноуборду в Пилипці пропонують наступні програми навчання:

1. Базова техніка катання на лижах (сноуборді) для новачків – дорослих і дітей. Навчання техніки гальмування, основних позицій їзди, перших поворотів. Уміння користуватися лижними палицями.
2. Освоєння всіляких технік катання по різним видам схилів.
3. Фрірайд програма для дорослих і підлітків – катання поза підготовленими трасами.
4. Джиббінг програма.
5. Фрістайл програма для дорослих і підлітків:
фогул – спуск по горбистому схилу з декількома стрибками з спеціального трампліна;
акробатика – стрибки зі спеціального трампліна, відпрацьовуються техніки відштовхування, безпосередньо самого стрибка і приземлення;
скі-крос – проходження на швидкість траси з поворотами і перешкодами;
скі-хафпайп – трюки на гірськолижному схилі-напівтрубі – сальто, перевороти, захоплення, піруети на лижах для фрістайлу;
скі-слоупстайл – виступ на схилі з різними перешкодами – Рейлі, Квотерпайп, трамплінами.

До відома, перша в світі гірськолижна школа з’явилася в ХХ столітті в Норвегії. А перші в світі змагання з майстерності катання на гірських лижах проводилися вже з кінця ХІХ століття в Австрії.

Гранд Готель Пилипець не несе відповідальності за роботу шкіл гірських лиж та сноуборду в Пилипці, а також їх інструкторів. Матеріал в розділі надано в інформаційних цілях.