fbpx

Вишуканий ресторан "Bilberry" у Карпатах у Пилипці

Гранд Готель Пилипець піклується не тільки про комфортний, але й про смачний відпочинок у Карпатах. До послуг туристів, відпочиваючих на Боржавському хребті в Карпатах, цілий день відкритий ресторан “Bilberry”, в меню якого страви європейської, української, закарпатської кухні, а також дитяче меню; бар з ароматними напоями та легкими перекусами, десертами; тераса з видом на маленьку, але дзвінку гірську річечку Плошанка.

Відпочивайте в Карпатах і насолоджуйтеся на околиці високогірного села Пилипець поруч з водоспадом Шипіт чудовою кухнею і вишуканим інтер’єром. Час, проведений за затишним столиком в ресторані “Bilberry”, запам’ятається святом смаку та атмосферою привітності.

Для постояльців Гранд Готелю Пилипець у вартість номеру готелю входить сніданок типу шведський стіл з найкращим вибором гарячих і холодних страв, десертів, безалкогольних напоїв на будь-який смак за умови проживання в готелі не менше 20 осіб, в іншому випадку у вартість номеру готелю входить континентальний сніданок.

Багато гостей воліють снідати саме на терасі готелю біля річки в оточенні природної краси Карпат.

Меню ресторану “Bilberry”

Завантажити меню