fbpx

Активний відпочинок

Весна
Літо
Осінь
Зима

Відпочинок навесні на відміну від популярних літа та зими є більш тихим і спокійним. Весна в Карпатах – це фантастичне пробудження природи, цвітіння перших пролісків, шафранів, Долини нарцисів, магнолій, сакур.

Залиште задушливі, пилові міста і приїжджайте влітку на відпочинок в Карпатах. Свіже гірське повітря Пилипця на висоті 750 м над рівнем моря і ласкаве сонце сприяють природному відновленню сил і енергії.

Осінь в Карпатах – золота пора для фотографів і художників, а також для любителів гір в наряді яскравих барвистих квітів.

Відпочинок в Карпатах взимку в «Гранд Готелі Пилипець» порадує і дорослих, і дітей. Гірськолижні траси, інструктора, прокати гірськолижного спорядження, санок і снігоходів на мальовничому курорті Пилипець – все, що треба для активного відпочинку в Карпатах взимку!

Катання на снігоходах і санках

Прокати снігоходів, санок, лиж, сноубордів .. На курорті Пилипець туристи насолоджуються всіма видами зимового активного відпочинку в Карпатах.
Катання на снігоходах чудове тим, що об’єднує в собі і екстрим, і естетичну насолоду гірськими ландшафтами полонини Боржава.
Рекомендований одяг для катання на снігоходах взимку в Карпатах – зручний зимовий костюм з вітро-і водонепроникної тканини.