fbpx

Активний відпочинок

Весна
Літо
Осінь
Зима

Відпочинок навесні на відміну від популярних літа та зими є більш тихим і спокійним. Весна в Карпатах – це фантастичне пробудження природи, цвітіння перших пролісків, шафранів, Долини нарцисів, магнолій, сакур.

Залиште задушливі, пилові міста і приїжджайте влітку на відпочинок в Карпатах. Свіже гірське повітря Пилипця на висоті 750 м над рівнем моря і ласкаве сонце сприяють природному відновленню сил і енергії.

Осінь в Карпатах – золота пора для фотографів і художників, а також для любителів гір в наряді яскравих барвистих квітів.

Відпочинок в Карпатах взимку в «Гранд Готелі Пилипець» порадує і дорослих, і дітей. Гірськолижні траси, інструктора, прокати гірськолижного спорядження, санок і снігоходів на мальовничому курорті Пилипець – все, що треба для активного відпочинку в Карпатах взимку!

Сноупарк в Пилипці

Міні-сноупарк в Пилипці в декількох метрах від «Гранд Готелю Пилипець» був споруджений школою фрірайду Go-Boarding. Сноупарк складається з чотирьох конструкцій, які стоять в 2 лінії і служать для екстремального джибінгу:

  • кінковий бокс
  • перила
  • невеликий кікер
  • колода для ковзання

Джибінг – це розвага для лижників і сноубордистів у вигляді акробатики, стрибків, ковзання по спеціально підготовленим фігурам з різних матеріалів.