fbpx

Активний відпочинок

Весна
Літо
Осінь
Зима

Відпочинок навесні на відміну від популярних літа та зими є більш тихим і спокійним. Весна в Карпатах – це фантастичне пробудження природи, цвітіння перших пролісків, шафранів, Долини нарцисів, магнолій, сакур.

Залиште задушливі, пилові міста і приїжджайте влітку на відпочинок в Карпатах. Свіже гірське повітря Пилипця на висоті 750 м над рівнем моря і ласкаве сонце сприяють природному відновленню сил і енергії.

Осінь в Карпатах – золота пора для фотографів і художників, а також для любителів гір в наряді яскравих барвистих квітів.

Відпочинок в Карпатах взимку в «Гранд Готелі Пилипець» порадує і дорослих, і дітей. Гірськолижні траси, інструктора, прокати гірськолижного спорядження, санок і снігоходів на мальовничому курорті Пилипець – все, що треба для активного відпочинку в Карпатах взимку!

Гірські піші маршрути в Карпатах. Карпатський туристичний шлях.

Найбільш популярним напрямком активного дозвілля в Карпатах є гірський піший туризм.

  • Поруч з Гранд Готелем Пилипець проходить Карпатський туристичний шлях (ЗТШ) – це найдовший в Україні маркований гірський пішохідний маршрут (близько 334 км), який тягнеться від українсько-словацького кордону у Велико-Березнянському районі Закарпатської області на північ через Ужоцький перевал, полонину Боржаву (в т.ч. гора Гимба – 1498 м. н.р.м., біля підніжжя якої і знаходиться Гранд Готель Пилипець) до гори Говерла (2061 м. н.р.м.).
  • Кінець липня – початок вересня – найсмачніший час для піших походів на полонину Боржава, так як в горах дозрівають чорниця і брусниця.
  • У декількох метрах від готелю знаходиться найдовша канатно-крісельна дорога Карпат (1650 м), яка круглий рік везе туристів на верх полонини Боржави.
  • У менш 1 км від Гранд Готелю Пилипець знаходиться водоспад Шипіт – пам’ятка, яка дивує кожного прибулого на відпочинок в Карпатах.

Опис та фото туристичних маршрутів Пилипця – тут.

Розташування готелю дуже зручно для любителів піших походів Карпатами. В оточенні готелю – кілька туристичних піших маршрутів.

Вирушаючи в піший похід по Карпатам, обов’язково з собою візьміть (список речей для походу):

  • пиття і їжу для швидких поживних перекусів,
  • захист від сонця – одяг, головний убір, сонцезахисні окуляри і креми для відкритих частин тіла,
  • зручне похідне взуття, рюкзак,
  • палиці для скітуру, які допомагають розподіляти фізичне навантаження рівномірно по всьому тілу,
  • GPS-навігатор, фотоапарат, телефон та номери місцевої рятувальної служби,
  • за бажанням – гід для супроводу в поході.