fbpx

Активний відпочинок

Весна
Літо
Осінь
Зима

Відпочинок навесні на відміну від популярних літа та зими є більш тихим і спокійним. Весна в Карпатах – це фантастичне пробудження природи, цвітіння перших пролісків, шафранів, Долини нарцисів, магнолій, сакур.

Залиште задушливі, пилові міста і приїжджайте влітку на відпочинок в Карпатах. Свіже гірське повітря Пилипця на висоті 750 м над рівнем моря і ласкаве сонце сприяють природному відновленню сил і енергії.

Осінь в Карпатах – золота пора для фотографів і художників, а також для любителів гір в наряді яскравих барвистих квітів.

Відпочинок в Карпатах взимку в «Гранд Готелі Пилипець» порадує і дорослих, і дітей. Гірськолижні траси, інструктора, прокати гірськолижного спорядження, санок і снігоходів на мальовничому курорті Пилипець – все, що треба для активного відпочинку в Карпатах взимку!

Прогулянки на кареті та возах з кіньми

На території туристичного курорту Пилипець в Карпатах з’явилася нова послуга для туристів: оренда карети або катання на кінних візках .

Проїхавшись в Карпатах удвох або всією сім’єю на кінній кареті, потім довгі роки можна згадувати враження від захоплююче проведеного разом часу.

За попереднім замовленням карета з кіньми приїде по Вас в готель. Маршрути і тарифи – за запитом.

Опис кінної карети.

Це відкрита карета, запряжена двома слухняними кіньми, для прогулянкової їзди. Основа карети зроблена з дерева і прикрашена вирізьбленим орнаментом. У середині карети – 2 двомісні сидіння.

Кількість осіб для прогулянки в кареті – до 4.

Чотиримісна карета їде по карпатським дорогам курорту Пилипець в різних напрямках. Маршрут катання на кареті обирається індивідуально замовником послуги.

Мінімальний термін прокату карети з кіньми в Пилипці – 1 година.

Кінна карета фото:

Опис кінних возів.

Кінні візки в Пилипці являють собою чотириколісні візки з дерева з упряжкою коней, в які стелять сіно для м’якої їзди по гірській місцевості Карпат.

Вантажопідйомність кінних возів становить до 750 кг. Тому кількість людей, які одночасно можуть кататися на візку в Пилипці, становить до 8 осіб.

Мінімальний строк оренди кінного возу з сіном і упряжкою коней в Пилипці – 1 година. Прогулянка на кінних возах можлива по всіх околицях Пилипця.