fbpx

Активний відпочинок

Весна
Літо
Осінь
Зима

Відпочинок навесні на відміну від популярних літа та зими є більш тихим і спокійним. Весна в Карпатах – це фантастичне пробудження природи, цвітіння перших пролісків, шафранів, Долини нарцисів, магнолій, сакур.

Залиште задушливі, пилові міста і приїжджайте влітку на відпочинок в Карпатах. Свіже гірське повітря Пилипця на висоті 750 м над рівнем моря і ласкаве сонце сприяють природному відновленню сил і енергії.

Осінь в Карпатах – золота пора для фотографів і художників, а також для любителів гір в наряді яскравих барвистих квітів.

Відпочинок в Карпатах взимку в «Гранд Готелі Пилипець» порадує і дорослих, і дітей. Гірськолижні траси, інструктора, прокати гірськолижного спорядження, санок і снігоходів на мальовничому курорті Пилипець – все, що треба для активного відпочинку в Карпатах взимку!

Гірськолижні підйомники

Багато туристів, що бажають провести свій відпочинок активно і насичено, їдуть в Карпати на гірськолижні курорти з кількома підйомниками та чистим гірським повітрям. Зима в Карпатах м’яка, середня температура становить від – 2 до – 10 градусів за Цельсієм, покрив снігу – до 2 метрів. Маса розваг і розвинена гірськолижна інфраструктура курорту Пилипець користуються широкою популярністю для чудового відпочинку від трудових буднів і для відновлення здоров’я серед карпатських смерек.

Пилипець – це гірськолижний курорт в Карпатах з мережею гірськолижних спусків, які дозволяють насолодитися і вдосталь накататися всім бажаючим. Найбільшу популярність завоював середфрірайдерів, які люблять кататися поза лижних трас по пухнастому незайманому снігу.

Поруч з гірськолижними трасами на курорті Пилипець знаходиться Гранд Готель Пилипець – готельно-ресторанний комплекс з 62 затишними номерами, сучасним рестораном на 120 чоловік, баром, де можна підкріпитися і випити гарячого чаю (кави). Біля самого курорту знаходиться національний заповідник “Шипіт”, в 50 кілометрах від Пилипця – національний парк “Синевирське озеро”. Де ж ще, як не в Пилипці, можна надихатися найчистішим повітрям з домішками природних хвойних ефірних масел …

Карта та опис гірськолижних трас курорту Пилипець:

  • 2-місна крісельна канатна дорога довжиною 1650 метрів з фіксованими кріслами – обслуговує туристів високогірного Пилипця круглий рік, доставляючи їх з гірськолижним або велосипедним спорядженням на гору Гемба (полонина Боржава),
  • швидкісний бугельний підйомник «Боржавські полонини» довжиною 1,5 кілометри,
  • бугельний підйомник «Магура» довжиною 900 метрів,
  • бугельний підйомник для дітей і початківців довжиною 450 метрів,
  • інші підйомники (читати більше).

Неподалік у радіусі 3-4 кілометри від Гранд Готелю Пилипець у сусідніх селах Подобовець, Ізки розташовані ще гірськолижні підйомники. Так що до послуг гостей Гранд Готелю Пилипець на вибір траси різної складності і протяжності для дорослих і дітей.

До речі, лижі вперше з’явилися вже в доісторичні часи, про які нам розповідають наскальні малюнки епохи неоліту. Люди використовували їх для полювання на звірів і пересування по снігу. Активно лижі застосовували і в часи воєн в Росії з XV століття. Пізніше альпіністи брали з собою лижі, вирушаючи на підкорення гірських снігових вершин. Нехитре пристосування дозволяло їм швидко і зручно спускатися вниз після підйому.

Відомо, що в 1929 році з’явився перший сноуборд. Правда патент на винахід сноуборду був виданий тільки в 1972 році. І лише в 1980-х роках ХХ століття сноуборд став масовим видом активного відпочинку і спорту.

Катання на лижах та сноуборді гірськолижними трасами в Карпатах вимагають не тільки наявності зимового спорядження, а й хороших навичок самої їзди. Новачкові необхідно взяти у інструкторів або знайомих перші уроки катання на лижах (сноуборді). Особиста безпека понад усе.

На гірськолижному курорті Пилипець працює гірськолижна школа і школа сноуборду. Відпочиваючи взимку на трасах Боржавського хребта, можна скористатися послугами інструкторів. Вони навчать правильній їзді на гірських лижах (сноуборді) по підготовлених трасах або фрірайду, правильним поворотам, ефективному гальмуванню.

Гірськолижний відпочинок – це найкраще, що подарували гори Карпати туристам, люблячим активний відпочинок.

Ласкаво просимо на курорт Пилипець!