fbpx

Активний відпочинок

Весна
Літо
Осінь
Зима

Відпочинок навесні на відміну від популярних літа та зими є більш тихим і спокійним. Весна в Карпатах – це фантастичне пробудження природи, цвітіння перших пролісків, шафранів, Долини нарцисів, магнолій, сакур.

Залиште задушливі, пилові міста і приїжджайте влітку на відпочинок в Карпатах. Свіже гірське повітря Пилипця на висоті 750 м над рівнем моря і ласкаве сонце сприяють природному відновленню сил і енергії.

Осінь в Карпатах – золота пора для фотографів і художників, а також для любителів гір в наряді яскравих барвистих квітів.

Відпочинок в Карпатах взимку в «Гранд Готелі Пилипець» порадує і дорослих, і дітей. Гірськолижні траси, інструктора, прокати гірськолижного спорядження, санок і снігоходів на мальовничому курорті Пилипець – все, що треба для активного відпочинку в Карпатах взимку!

Байкпарк (велопарк) Пилипець. Прокат велосипедів у Карпатах.

Для любителів активного відпочинку в Карпатах щодня в Пилипці відкриті прокати велосипедів: дорослих і дитячих.

Постояльцям Гранд Готелю Пилипець подобається кататися на велосипеді до водоспаду Шипіт і особливо по грунтовій дорозі від Пилипця в напрямку села Ростока: рівень складності низький, але казковий вид з цих місць на гори воістину надихає. Правду кажуть, що Карпати краще дивитися не з вершини гори, а з перевалів.

У 2011 році на високогірному курорті Пилипець у Карпатах був запущений велопарк для любителів екстремально кататися на гірському велосипеді. Початок байкпарку (велопарку) знаходиться в декількох метрах від верхньої станції канатної дороги (2-крісельної) на горі Гемба в Пилипці, яка піднімає туристів з велосипедами на гору. А фініш – біля початку канатки.

Велопарк Пилипець в Карпатах – це канатка та кілька трас з трамплінами, перешкодами у вигляді каменів і дерев’яними містками через яри для екстремального спуску на велосипеді. Три траси в велопарку Пилипець вважаються професійними, щорічно на цих трасах проходять чемпіонати України. Слідкуйте за анонсом Гранд Готелю Пилипець, щоб бути в курсі майбутніх подій у Міжгірському районі.

Схема велосипедних трас байк-парку Пилипець:

Кататися на велосипеді в гірському велопарку Пилипець можна наступними трасами:

  • велосипедна траса № 1 Super Mario – реальний екстрим, складна траса, рівень складності 5 з 5, довжина траси 2,35 км;
  • велосипедна траса № 2 Kapitoshka – рівень складності 4 з 5, дистанція траси 2,85 км;
  • велосипедна траса № 3 Gorillas – велотрасса середнього рівня складності 3 з 5 довжиною 3,65 км;
  • велосипедна траса № 4 Romantika – відносно низького рівня складності 2 з 5, дистанція найдовша – 5,1 км.

Режим роботи канатно-крісельного підйомника велопарку Пилипець:

  • будні – з 10-00 до 16-30 години,
  • вихідні – з 9-30 до 16-30 години.