fbpx

Де відпочити в Карпатах з дітьми

Карпати – прекрасне місце для активного та цікавого відпочинку з дітьми. Край, який з кожним новим візитом зачаровує та закохує в себе ще більше. Де і як відпочити в Карпатах з дітьми? Як зробити свою мандрівку пізнавальною та закарбувати її в пам’яті?

Ось топ найцікавіших ідей для відпочинку:

Піші прогулянки в гори

Побачити всю неймовірну красу і неперевершеність Карпат, доторкнутися до хмар та піднятися над світом можна побувавши на самих вершинах гір. В прокладанні маршруту Вам можуть допомогти професійні екскурсоводи, а якщо Ви вже кілька разів здіймалися в гори раніше і впевнені в своїй обізнаності, то можете спробувати обійтися і без них. Збирайте в наплічник смачні перекуси, воду і вирушайте з дітьми на вершини. Це буде не лише незабутньо, а ще й корисно та здорово.

Велотур Карпатами

Ваші діти і Ви любите їздити на велосипеді? Тоді цей варіант саме для Вас! В Карпатах можна брати велосипеди на прокат на кілька годин або ж цілий день. На велосипеді ви легко дістанетесь до водоспадів, карпатських ринків, прудких річок і струмочків.

Є багато хороших та цікавих розроблених велотурів про які Ви можете дізнатись безпосередньо в їх організаторів.
Не забувайте про техніку безпеки і обов’язково одягайте шоломи на голову.

Відвідати музеї

Цікавитеся історією, лісовими скульптурами та культурою Закарпатського краю? Любите гуцульську кухню? Цікаво звідки пішли традиції жителів цього району та який вони носили колись одяг? Чи можливо хочете побувати на майстер-класі по перероблюванню вовни? Тоді вирушайте в музей!
Ось Вам невеличкий перелік найцікавіших: музей лісосплаву на території Національного парку Синевир, водяна кузня Гамора, музей екології гір та історії природокористування в Рахові та багато інших.

Позбирати ягоди та гриби

Літо – ягідний та грибний сезон. Тож, крім чудових прогулянок і неперевершених краєвидів Ви можете ще й смачно підкріпитись та забезпечити свій та дитячий організм вітамінними бомбами. Ожина, малина, чорниці, суниці – Ваші дітки будуть в захваті від такого смачного відпочинку.
Проведіть час з користю та насолоджуйтеся сімейним відпочинком!