fbpx

Анонси

Проводи отар овець на полонину 2018

На початку літа 2018 року на Синевирському перевалі в смт. Міжгір’я Закарпатської області планується фестиваль-свято “Проводи отар на полонину 2018”.

Байкпарк Пилипець 2018

Календар велосипедних змагань в Карпатах курорт Пилипець на 2018 рік*:

Фестиваль Срібний Татош 2018

У травні 2018 року в замку смт. Чинадієво Мукачівського району, в 65 кілометрах від Гранд Готелю Пилипець по трасі Київ-Чоп, відбудеться V міжнародний фестиваль середньовічної культури.

Травневі свята в Карпатах 2018

Гранд Готель Пилипець гостинно прийме туристів, які бажають комфортно відпочити на травневі свята 2018

Відпочинок у Закарпатті

Закарпаття – чудовий куточок на Західній Україні, відпочинок в якому порадує не тільки ціною в порівнянні з відпочинком у румунських або словацьких Карпатах, а й якістю.

Фестиваль Шипот 2018

У липні 2018 на околиці села Пилипець на галявині вище водоспаду Шипот пройде фестиваль Шипот (Шипіт, Шепіт) 2018.

Де провести відпустку влітку 2018?

Так куди поїхати відпочивати влітку 2018? Карпати гостинно чекають Вас, а Гранд Готель Пилипець головними цінностями вважає комфорт, сервіс та задоволеність відпочиваючих своєю відпусткою

Фестиваль Шипот 2018

У липні 2017 на околиці села Пилипець на галявині вище водоспаду Шипот пройде фестиваль Шипот (Шипіт, Шепіт) 2018.

Напередодні свята Івана Купала на галявину фестивалю Шипіт з’їжджаються тисячі неформалів: хіпі, растаманів, нудистів і інших людей, охочих відпочити від умовностей і благ цивілізації. Вони розбивають величезне наметове містечко, палять багаття, купаються у водоспаді, співають, спілкуються і веселяться.

Це живописне місце біля села Пилипець учасники фестивалю Шипіт облюбували ще в 1993 році. Кілька хіпі зі Львова вирішили відродити традиції Гауі, яку закрили, на новому місці – водоспаді Шипіт у підніжжя Боржавської полонини. Розіслали запрошення. Так в 1993 році відбувся перший фестиваль.

Спочатку Шипот замислювався як хіповський фестиваль. Таким він і залишився, правда на ньому можна зустріти і багато іншого позитивного народу – растаманів, панків і навіть звичайних туристів. Загального кола і загальної їжі немає. Учасники розкладають намети окремими таборами, але дуже добре ставляться один до одного.

Традиційні розваги фестивалю Шипіт: день дітей, конкурс краси “Міс Шипот” і відзначення Івана Купала в ніч з 6 на 7 червня.

Свято Івана Купала – найграндіозніший і очікуваний вечір для учасників та гостей фестивалю Шипіт. За місцевими традиціями складається величезне багаття з 5-метрових сухих дерев. У підготовці громадських заходів беруть участь всі бажаючі. Заборон і обмежень немає. Можна придумати і здійснити щось своє.

Якщо вам набридла цивілізація, якщо хочете безтурботно і весело на лоні природи провести час, то фестиваль Шипіт 2018 чекає на вас.
Всі учасники фестивалю зобов’язані дотримуватися чистоти і дбайливого ставлення до природи: рубати можна лише сухі дерева, сміття слід виносити з собою, а вогонь розкладати подалі від лісу.