Активний відпочинок

Весна
Літо
Осінь
Зима

Відпочинок навесні на відміну від популярних літа та зими є більш тихим і спокійним. Весна в Карпатах – це фантастичне пробудження природи, цвітіння перших пролісків, шафранів, Долини нарцисів, магнолій, сакур.

Залиште задушливі, пилові міста і приїжджайте влітку на відпочинок в Карпатах. Свіже гірське повітря Пилипця на висоті 750 м над рівнем моря і ласкаве сонце сприяють природному відновленню сил і енергії.

Осінь в Карпатах – золота пора для фотографів і художників, а також для любителів гір в наряді яскравих барвистих квітів.

Відпочинок в Карпатах взимку в «Гранд Готелі Пилипець» порадує і дорослих, і дітей. Гірськолижні траси, інструктора, прокати гірськолижного спорядження, санок і снігоходів на мальовничому курорті Пилипець – все, що треба для активного відпочинку в Карпатах взимку!

Прокат квадроциклів у Карпатах

Гірські карпатські ландшафти навколо Гранд Готелю Пилипець напрочуд красиві. Кращий спосіб легко і весело познайомитися з ними – це квадроцикли. Невеликий транспортний засіб з високою прохідністю не вимагає особливого досвіду, дарує відчуття пригод і забави. Квадроцикл важить в середньому 150 кг. При катанні квадроциклі трясе, він підскакує на горбах, його треба постійно контролювати як велосипед або мотоцикл. У прокаті квадроциклів обов’язково видають захисні шоломи. Дітям не рекомендується кататися на квадроциклах.

Маршрути в Карпатах для катання на квадроциклах:

Маршрут №1:

Напрям: смт. Воловець (Закарпатська обл.) – Верецький перевал (Вододільний хребет в Карпатах).
Протяжність: 44 км.
Тривалість: 3 години.

Маршрут №2:

Напрям: смт. Воловець (Закарпатська обл.) – Боржавський хребет (гори Плай, Гемба, Великий Верх).
Протяжність: 35 км.
Тривалість: 3 години.

Маршрут №3:

Напрям: смт. Воловець (Закарпатська обл.) – хребет Бескид (Закарпатська область) – гора Явірник (Велико-Березнянський район Закарпатської області).
Протяжність: 45 км.
Тривалість: 4 часа.

Маршрут №4:

Напрям: смт. Воловець (Закарпатська обл.) – Верецький перевал – гора Явірник – село Скотарське – Бескидський тунель.
Тривалість: до 6 годин.

Перед катанням описаними вище маршрутами здійснюється інструктаж. Виїзд на всі туристичні маршрути відбувається разом з інструктором з смт. Воловець.

Катання на квадроциклах в Карпатах в Пилипці набирає все більшої популярності: хто хоч раз спробував, обов’язково захоче ще покататися.

Скористайтесь прокатом квадроциклів, проїдьтесь полониною Боржава, її гірськими вершинами Жид Магура (1516 м. н.р.м.), Великий Верх (1598 м. н.р.м.), Гемба (1498 м. н.р.м.). Насолодіться високогірною дикою природою Карпат, до якої ще не дісталася цивілізація.

Екіпірування, інструктаж і супровід досвідченого інструктора при замовленні туру на квадроциклах в Карпатах надається.

За додатковою інформацією звертайтесь до менеджера Гранд Готелю Пилипець.