fbpx

Обласна спартакіада ​​з гірськолижного спорту серед дітей Лютийв Пилипці змагаються діти різних вікових категорій.

Фестиваль фрірайдерів і джиберів Лютийна схилах гори Гемба в Пилипці щорічно проходять змагання з гірських лиж, сноуборду, джибінгу. В рамках чемпіонату проводяться також масові розважальні заходи.

Проводи отар овець на полонину Травеньфестиваль в Міжгірському районі Закарпаття, присвячений вівчарській справі. В рамках фестивалю проходять дегустації продукції вівчарства, демонстрація доїння овець, гра на трембіті, масові гуляння.

Дзвінкі перлини Верховини Червеньфестиваль музики з 2007 року в центрі смт. Воловець Закарпатської області в 12 км від «Гранд Готелю Пилипець». На фест з’їжджаються виконавці народних пісень з різних районів Закарпаття.

Фестиваль Шипіт Липеньзібрання людей неформальних культур і святкування Івана Купала з величезною ватрою поблизу водоспаду Шипіт в 1 км від «Гранд Готелю Пилипець».

Міжнародні змагання парапланерів Липеньв околицях Пилипця на полонині Боржава з 2000 року спортсмени з різних країн змагаються з парапланерного спорту.

Фестиваль чорниць «Верховинська яфина» Серпеньв 10 км від «Гранд Готелю Пилипець» в с. Гукливий Воловецького району, в програмі фестивалю дегустація чорниці в різних кулінарних іпостасях, музика, розважальна програма.

Фестиваль музики в с. Колочава Серпеньфестиваль українсько-чеської дружби Колочавське відлуння Тереблянської долини проходить в 50 км від готелю. Концертна програма з піснями і танцями, виставки з нагоди фестивалю та село десяти музеїв Колочава запрошують до себе.

Фестиваль «На Синевир трембіти кличуть» Серпеньобласний фестиваль фольклору з 2001 року біля високогірного озера Синевир у Міжгірському районі Закарпаття (50 км від готелю). Туристів чекають демонстрація місцевих обрядів, етнічна музика і танці.

Кубок України з маунтенбайкув байк-парку Пилипець в декількох метрах від «Гранд Готелю Пилипець» проходять змагання серед маунтенбайкерів в дисципліні «Даунхіл». Екстремальне видовище!