fbpx

Відпочинок в готелі біля відкритого басейну

Хто б не хотів провести відпустку або вихідні біля води? А якщо такий відпочинок можна поєднати із гірськими краєвидами і свіжим повітрям? Сучасні курорти в Карпатах можуть задовольнити будь-які забаганки, в тому числі й такі. Завдяки штучним водоймам дилема «море чи гори» вже не є такою гострою.

Готелі з відкритими басейнами вже давно перестали бути розкішшю. Тепер така послуга доступна кожному, хто хоче провести свій вільний час із задоволенням. Влітку відпочинок біля басейну є популярною альтернативою відпустці біля природніх водойм. Це безпечніше, ніж плавати у гірських річках, та й вода у басейні більш тепла. А можливість освіжитись приємно тішить після тривалих прогулянок у горах. Після кількох безтурботних днів відпочинку ви зможете повернутись у місто із свіжою засмагою. Дехто може й не повірити, що насправді ви не літали до екзотичних країн – лишень провели вихідні у шезлонгу біля води.

Басейн підходить для відпочинку з дітьми. Добре очищена вода басейну не нашкодить чутливому дитячому організму. А ще в готелях біля води чергують рятувальники, на випадок будь-якої непередбачуваної ситуації. Зрештою, якщо ви хочете навчити свою дитину плавати (або й навчитись самі) – набагато простіше зробити це саме у басейні.

Обираючи готель з басейном, обов’язково зверніть увагу на його розміри та глибину. Так ви зможете оцінити, чи підходить такий басейн саме вам. Також басейни обов’язково мають бути оснащені фільтрами для води, а сама вода регулярно замінюватись. Поцікавтесь, чи є у готелі спеціальні розважальні чи спортивні програми – наприклад, аніматори для дітей чи аква-аеробіка. Навряд чи у готельному басейні ви зможете підготуватись до олімпіади, проте підтримати спортивну форму – цілком.

У Карпатах є достатньо курортів, на яких можна знайти готелі високого класу, обладнані басейнами та іншими послугами. Одним з таких є «Гранд Готель Пилипець», розташований у селі Пилипець Міжгірського району Закарпатської області. Село Пилипець має зручне розташування неподалік однойменної залізничної станції, тож туди можна зручно дістатись зі Львова чи Ужгорода. Готель прекрасно підходить як для тривалого відпочинку, так і для вихідних з друзями або родиною.