fbpx

СПА відпочинок в Карпатах

Спа – це популярний метод оздоровлення за допомогою мінеральних вод. У Карпатах є багато міст та селищ, які славляться своїми мінеральними джерелами. Поруч із такими відомими курортами як Моршин та Трускавець свої корисні джерела можна знайти й у невеличких селах. Сама вода, а також послуги на українських курортах, можуть бути не гіршими за популярні європейські місця відпочинку.

Якщо мета канікул в Карпатах – відпочинок від міста, то спа є прекрасним вибором. Не обов’язково шукати спеціальні спа-салони, оскільки чимало сучасних готелів мають власні спа-центри. Зокрема, у карпатському регіоні є понад 100 спа-готелів. Гаряча вода, масажі та спеціальні процедури допоможуть розслабитись та відновити сили. Це можливість ненадовго сповільнити час та зосередитись на собі.

Екзотичною родзинкою українських спа-курортів є карпатські чани. Карпатські чани – це величезні металеві казани, встановлені на вулиці. Вода у них підігрівається на вогні до 40 градусів. До води додають спеціальні карпатські трави, які розслабляють м’язи та пом’якшують шкіру. Відвідувачі «варяться» у таких чанах на свіжому повітрі, спостерігаючи неймовірну красу довколишньої природи.

Безпрограшним класичним варіантом є лазня на дровах. У такій лазні можуть одночасно перебувати кілька людей, тож це хороша опція для відпочинку компанією. Варто також спробувати фінську сауну – у ній повітря більш сухе. Відвідування лазні чи сауни тонізує м’язи, покращує кровообіг, активізує обмін речовин. Проте подібний відпочинок не рекомендують людям, які мають серцеві захворювання або проблеми з тиском.

Невід’ємною складовою спа-відпочинку є різноманітні масажі. Хороший спеціаліст може запропонувати кілька видів масажу, серед яких можна обрати саме той, що потрібен вам. Класичний масаж допоможе розслабити м’язи, затиснуті від сидіння в незручних офісних кріслах або втомлені від незвичного навантаження після походу у гори. Антицелюлітний масаж вподобають ті, хто працює над виглядом свого тіла.

А медовий масаж чи масаж з ароматичними маслами тонізує шкіру та робить її більш пружною та гладенькою.
Ідеальним завершенням важкого тижня стане басейн з джакузі. Такий вид спа підійде будь-кому, незалежно від віку чи статі. Тепла вода, насичена невагомими бульбашками, огортає тіло – хіба може бути щось краще? Лише краса давніх гір, що оточують такі курорти.

Кількаденний відпочинок у спа-центрі зможе кожному повернути енергію та силу. Подекуди варто втекти ненадовго у гори, аби згодом повернутись до міста свіжим та розслабленим.