fbpx

10 переваг зимового відпочинку в Карпатах

Якщо ви досі не відпочивали в Карпатах взимку, або ж все ще не розумієте, що там можна робити в цю пору року, тоді цей ТОП-10 для вас.

10 переваг зимового відпочинку в Карпатах:

1. Казкова атмосфера. Ні, таке не можна зробити у вашому місті, адже Карпати дають неперевершене поєднання високих лісів і величних гір, а поряд красуються замерзлі водоспади і кришталеві гірські річки. На вуста падає сніг і кругом суцільна тиша. Жодне місто не може зрівнятися з Карпатською зимовою казкою.

2. Справжній якісний відпочинок. Щоб добре відпочити, людям потрібно змінювати середовище. Там ніхто не прийде несподівано в гості, вас не спокушатиме вечір за комп’ютером і не буде звичних маршрутів в магазин чи на роботу. В Карпатах вдається перезавантажити голову та впустити туди безліч нових ідей.

3. Кращі гірськолижні курорти в Україні. Тут вам і найдовші гірськолижні траси, чарівні підіймачі, школи з професійними інструкторами, які поставлять на лижі чи сноуборд усю вашу родину. Любите екстрим? Спробуйте фрірайд з трамплінами, станьте першопрохідцем гір. Карпати пропонують безліч гірськолижних курортів і спусків. Радимо відвідати одну із найдовших лижних трас в с.Пилипець. Тільки уявіть – 4000 м, ви мчите на лижах, а довкола незабутня краса.

4. Вам не потрібно готувати їжу. Про все подбає ваш готель або ресторани поряд. Ви матимете шанс куштувати справжню закарпатську кухню і не мити після цього посуд.

5. Катання на снігоходах, санках чи тарілках. Лише уявіть, падає сніг, ви сідаєте на снігоход зі своєю половинкою і їдете милуватися гірськими вершинами. Або ж згадуєте дитинство і катаєтеся на санках з гірок. Чи зробите ви таке в місті? Сумнівно, адже там завжди є значно “серйозніша” робота.

6. Прогулянки гірським хребтом і лісом. Якщо ліс можна знайти в кожному місті, то гірські хребти – ні. Карпати взимку – це кращий подарунок і красива розвага. Не любите ходити в гори? Не біда! Підйомники завезуть вас на вершину і там ви зможете отримати кращі спогади.

7. Карпатські чани. Як вам ідея покупатися на відкритому повітрі у великому казані? Поки ваше тіло в теплі, ніжиться водою з карпатськими травами, ваші очі насолоджуються красою засніжених Карпат.

8. Зимовий Шипіт. Одним із найкрасивіших водоспадів Карпат є Шипіт. Щосезону він сяє новими барвами, але взимку він місцями замерзає і ви можете споглядати 14 метрове диво природи.

9. Фотопоходи в гори. Любите фотографувати? Приєднуйтеся до тематичних походів, які організовуються професійними фотографами. Ви не тільки навчитеся правильно фотографувати пейзаж, а й познайомитеся з іншими фотографами і разом зможете насолодитися прогулянкою.

10. Дегустація вина та сиру. Після активного дня, те, що потрібно – це смачна їжа й ароматне карпатське вино. Їх виготовляють за старовинними сімейними рецептами і ви матимете змогу відчути історію на смак.

Насправді в Карпатах безліч переваг, але якщо ми про всі розповімо – не залишиться сюрпризів. Приїжджайте в зимові Карпати і ви запам’ятаєте цей відпочинок надовго.