fbpx

Як орендувати конференц-зал в Карпатах

Карпати – прекрасне місце не лише для відпустки, а й для ділових зустрічей та проведення конференцій. Важко придумати приємніше поєднання роботи з відпочинком, ніж серед гірського повітря і лісів.

В Карпатах вам завжди буде чим зайнятися після конференції незалежно від пори року. Влітку ви можете кататися на квадроциклах, велосипедах, ходити в походи, збирати ягоди чи просто відпочивати біля басейну. Взимку на ваш смак лижні види розваг, сноуборд, катання на “таблетках” чи прогулянки в кареті. А після активного дня обов’язковий відпочинок в сауні чи СПА і смачна карпатська їжа.

Щоб орендувати конференц-зал в Карпатах достатньо обрати потрібні дати, узгодити кількість місць та особливості проведення конференції, зателефонувати в готель та забронювати місця.

Вирішіть заздалегідь:

  • тип вашої зустрічі (конференція, тренінг, семінар, презентація, тімбилдінг тощо);
  • скільки учасників конференції буде (доступні зали від 10 до 80 місць комфортного перебування);
  • в якій послідовності ви бажаєте розставити столи (для переговорів, квадратом, кругом, як в аудиторії тощо);
  • на який термін часу вам необхідний конференц-зал (година, день, вихідні);
  • чи потрібні вам фото і відеозйомка, перекладач, проектор, мікрофони тощо.

Сучасний конференц-зал в Карпатах обов’язково оснащений необхідним устаткуванням для ефективної роботи. При бронюванні запитайте щодо звукового обладнання та швидкісного інтернет-зв’язку.

В перервах між доповідями ви зможете без поспіху випити чашку закарпатської кави чи чаю та розширити коло своїх знайомств, або ж просто помилуватися панорамою з вікна. А в ресторані готелю вам запропонують смачний гарячий обід або ж вечірній банкет. Не відмовляйтеся у задоволенні поласувати автентичною гуцульською кухнею. Працівники готелю подбають про ваші шлунки і комфорт.

Конференції чудово поєднуються з горами. Вчіться, працюйте, але пам’ятайте про якісний відпочинок, який в повній мірі вам можуть подарувати Карпати. Ви забудете про шум міста, поспіх і буденні турботи. Гори подарують можливість активно зануритися в навчання чи процес переговорів, а потім розкішний відпочинок на лоні природи.

Добре спланований відпочинок під час конференції дасть поштовх вашій компанії до розвитку, дружньої атмосфери, довіри, зміцнить бажання працювати та досягати цілей. Можливо, ваша найуспішніша партнерська угода буде виконана саме тут.