Анонси

Проводи отар овець на полонину 2018

На початку літа 2018 року на Синевирському перевалі в смт. Міжгір’я Закарпатської області планується фестиваль-свято “Проводи отар на полонину 2018”.

Байкпарк Пилипець 2018

Календар велосипедних змагань в Карпатах курорт Пилипець на 2018 рік*:

Фестиваль Срібний Татош 2018

У травні 2018 року в замку смт. Чинадієво Мукачівського району, в 65 кілометрах від Гранд Готелю Пилипець по трасі Київ-Чоп, відбудеться V міжнародний фестиваль середньовічної культури.

Травневі свята в Карпатах 2018

Гранд Готель Пилипець гостинно прийме туристів, які бажають комфортно відпочити на травневі свята 2018

Відпочинок у Закарпатті

Закарпаття – чудовий куточок на Західній Україні, відпочинок в якому порадує не тільки ціною в порівнянні з відпочинком у румунських або словацьких Карпатах, а й якістю.

Польоти на параплані в Карпатах. Кубок Боржави 2018

У Карпатах на хребті Боржава поблизу курорту Пилипець відбудуться змагання з парапланеризму – Кубок Боржави 2018, а одразу після нього Чемпіонат України 2018.

Фестиваль Шипот 2018

У липні 2018 на околиці села Пилипець на галявині вище водоспаду Шипот пройде фестиваль Шипот (Шипіт, Шепіт) 2018.

Де провести відпустку влітку 2018?

Так куди поїхати відпочивати влітку 2018? Карпати гостинно чекають Вас, а Гранд Готель Пилипець головними цінностями вважає комфорт, сервіс та задоволеність відпочиваючих своєю відпусткою

Польоти на параплані в Карпатах. Кубок Боржави 2018

У Карпатах на хребті Боржава поблизу курорту Пилипець відбудуться змагання з парапланеризму – Кубок Боржави 2018, а одразу після нього Чемпіонат України 2018.

Федерація парапланеризму України оголосила, що влітку 2018 р. в Карпатах на вершинах Боржавського хребта пройдуть змагання в індивідуальному та командному заліках з точності приземлення на параплані.

Парапланеристи і глядачі Кубка Боржави 2018 доставлятимуться до місця змагань канатно-крісельним підйомником курорту Пилипець (2-місний), який знаходиться в 100 метрах від Гранд Готелю Пилипець. Команди будуть складатися з 3-4 учасників (ліцензія пілота-парапланериста обов’язкова).

Для безпечного проведення змагань обов’язковою умовою буде також стан погоди. Максимальна швидкість вітру – не більш 7 м/с. Якщо швидкість вітру більше 10 секунд буде перевищувати встановлений поріг, Кубок Карпат зупиняється до зменшення швидкості.

До відома, це 9 відкритий Кубок Боржави з точності приземлення на параплані. Він буде проходити у липні-серпні 2018 року в Пилипці. Пізніше там же буде проходити Чемпіонат України з парапланерного спорту за повідомленням Федерації Парапланеризму України.

Кубок Карпат 2018 проходитиме у липні 2018 року там же в селі Пилипець на вершині гори Гимба.

На змаганнях польоти проходитимуть:
– Політ за заданим маршрутом на мінімальний час;
– Гонка за заданим маршрутом;
– Політ за трикутним маршрутом,
– Політ на відкриту дальність,
– Політ на дальність до цілі;
– Політ на дальність до цілі з поверненням.

Офіційний сайт змагань: paragliding.lviv.ua (реєстрація, положення змагань, списки учасників).