Анонси

Проводи отар овець на полонину 2017

На початку літа 2016 року на Синевирському перевалі в смт. Міжгір’я Закарпатської області планувалося фестиваль-свято “Проводи отар на полонину 2017”.

Байкпарк Пилипець 2017

Календар велосипедних змагань в Карпатах курорт Пилипець на 2017 рік*:

Фестиваль Срібний Татош 2017

У травні 2017 року в замку смт. Чинадієво Мукачівського району, в 65 кілометрах від Гранд Готелю Пилипець по трасі Київ-Чоп, відбудеться V міжнародний фестиваль середньовічної культури.

Травневі свята в Карпатах 2017

Гранд Готель Пилипець гостинно прийме туристів, які бажають комфортно відпочити на травневі свята 2017.

Відпочинок у Закарпатті

Закарпаття – чудовий куточок на Західній Україні, відпочинок в якому порадує не тільки ціною в порівнянні з відпочинком у румунських або словацьких Карпатах, а й якістю.

Польоти на параплані в Карпатах. Кубок Боржави 2017

У Карпатах на хребті Боржава поблизу курорту Пилипець відбудуться змагання з парапланеризму – Кубок Боржави 2017, а одразу після нього Чемпіонат України 2017.

Фестиваль Шипот 2017

У липні 2017 на околиці села Пилипець на галявині вище водоспаду Шипот пройде фестиваль Шипот (Шипіт, Шепіт) 2017.

Де провести відпустку влітку 2017?

Так куди поїхати відпочивати влітку 2017? Карпати гостинно чекають Вас, а Гранд Готель Пилипець головними цінностями вважає комфорт, сервіс та задоволеність відпочиваючих своєю відпусткою

Польоти на параплані в Карпатах. Кубок Боржави 2017

У Карпатах на хребті Боржава поблизу курорту Пилипець відбудуться змагання з парапланеризму – Кубок Боржави 2017, а одразу після нього Чемпіонат України 2017.

Федерація парапланеризму України оголосила, що влітку 2017 р. в Карпатах на вершинах Боржавського хребта пройдуть змагання в індивідуальному та командному заліках з точності приземлення на параплані.

Парапланеристи і глядачі Кубка Боржави 2017 доставлятимуться до місця змагань канатно-крісельним підйомником курорту Пилипець (2-місний), який знаходиться в 100 метрах від Гранд Готелю Пилипець. Команди будуть складатися з 3-4 учасників (ліцензія пілота-парапланериста обов’язкова).

Для безпечного проведення змагань обов’язковою умовою буде також стан погоди. Максимальна швидкість вітру – не більш 7 м/с. Якщо швидкість вітру більше 10 секунд буде перевищувати встановлений поріг, Кубок Карпат зупиняється до зменшення швидкості.

До відома, це 9 відкритий Кубок Боржави з точності приземлення на параплані. Він буде проходити у липні-серпні 2016 року в Пилипці. Пізніше там же буде проходити Чемпіонат України з парапланерного спорту за повідомленням Федерації Парапланеризму України.

Кубок Карпат 2017 проходитиме у липні 2017 року там же в селі Пилипець на вершині гори Гимба.

На змаганнях польоти проходитимуть:
– Політ за заданим маршрутом на мінімальний час;
– Гонка за заданим маршрутом;
– Політ за трикутним маршрутом,
– Політ на відкриту дальність,
– Політ на дальність до цілі;
– Політ на дальність до цілі з поверненням.

Офіційний сайт змагань: paragliding.lviv.ua (реєстрація, положення змагань, списки учасників).