fbpx

Активний відпочинок

Весна
Літо
Осінь
Зима

Відпочинок навесні на відміну від популярних літа та зими є більш тихим і спокійним. Весна в Карпатах – це фантастичне пробудження природи, цвітіння перших пролісків, шафранів, Долини нарцисів, магнолій, сакур.

Залиште задушливі, пилові міста і приїжджайте влітку на відпочинок в Карпатах. Свіже гірське повітря Пилипця на висоті 750 м над рівнем моря і ласкаве сонце сприяють природному відновленню сил і енергії.

Осінь в Карпатах – золота пора для фотографів і художників, а також для любителів гір в наряді яскравих барвистих квітів.

Відпочинок в Карпатах взимку в «Гранд Готелі Пилипець» порадує і дорослих, і дітей. Гірськолижні траси, інструктора, прокати гірськолижного спорядження, санок і снігоходів на мальовничому курорті Пилипець – все, що треба для активного відпочинку в Карпатах взимку!

Катання верхи на конях у Карпатах

У декількох хвилинах їзди від Гранд Готелю Пилипець є прекрасне кінне господарство, де для прогулянок в Карпатах спеціально вирощують спокійних тренованих коней. Діти і дорослі отримають величезне задоволення від годинки верхової їзди або від більш тривалого кінного походу.

Для початківців є можливість найняти інструктора по навчанню верховій їзді.

Незвичайні факти про коней:
* Іпотерапія – ефективний метод лікування кіньми психологічних і фізичних проблем; наприклад, у хворих на цукровий діабет після верхової їзди рівень цукру наближається до норми.
* Добре розвинене шосте відчуття коней – інтуїція, тому коні за добу відчувають природні катастрофи – землетруси, бурі, повені, виверження вулканів та ін.
* Зір коней – розрізняють всі кольори, крім синього і червоного; кут огляду становить 360 градусів, тому бачать і спереду, і позаду себе.
* Розрізняють музику, люблять спокійні мелодії, а от “метал” не переносять.
* Найдорожчий кінь куплений на Лондонському аукціоні шейхом Дубая Мохаммедом бен Рашид Аль-Мактум за 5 мільйонів доларів.