fbpx

Активний відпочинок

Весна
Літо
Осінь
Зима

Відпочинок навесні на відміну від популярних літа та зими є більш тихим і спокійним. Весна в Карпатах – це фантастичне пробудження природи, цвітіння перших пролісків, шафранів, Долини нарцисів, магнолій, сакур.

Залиште задушливі, пилові міста і приїжджайте влітку на відпочинок в Карпатах. Свіже гірське повітря Пилипця на висоті 750 м над рівнем моря і ласкаве сонце сприяють природному відновленню сил і енергії.

Осінь в Карпатах – золота пора для фотографів і художників, а також для любителів гір в наряді яскравих барвистих квітів.

Відпочинок в Карпатах взимку в «Гранд Готелі Пилипець» порадує і дорослих, і дітей. Гірськолижні траси, інструктора, прокати гірськолижного спорядження, санок і снігоходів на мальовничому курорті Пилипець – все, що треба для активного відпочинку в Карпатах взимку!

Катання на конях в Карпатах.

У декількох хвилинах їзди від Гранд Готелю Пилипець є прекрасне кінне господарство, де для прогулянок на конях в Карпатах спеціально вирощують спокійних тренованих коней. Діти і дорослі отримають величезне задоволення від годинки верхової їзди або від більш тривалого катання на конях.

Для початківців є можливість найняти інструктора з навчання верховій їзді. Для вмілих любителів організовуються цікаві кінні походи в супроводі гіда по полонині Боржава.

Незвичайні факти про коней:

  • Іпотерапія – ефективний метод лікування кіньми психологічних і фізичних проблем; наприклад, у хворих на цукровий діабет після верхової їзди рівень цукру наближається до норми;
  • Добре розвинене шосте відчуття коней – інтуїція, тому коні за добу відчувають наближення природніх катастроф – землетрусів, бурь, повеней, вивержень вулканів та ін .;
  • Зір коня – розрізняють всі кольори, крім синього і червоного; кут огляду становить 360 градусів, тому бачать і спереду, і позаду себе;
  • Розрізняють музику, люблять спокійні мелодії, а ось “метал” не переносять;
  • Найдорожчий кінь куплений на Лондонському аукціоні шейхом Дубая Мохаммедом бен Рашид Аль-Мактум за 5 мільйонів доларів.